آبشارمحبت

همه چیز دریک جا

آبشارمحبت

همه چیز دریک جا

مشخصات بلاگ
آبشارمحبت

سلام به همگی. این جاجایی برای محبت کردنه.حالا باهرچی بایه لبخندکه روی لب شما بشینه یابا یه پندکه شمایادبگیریدوبهش عمل کنید.خوب دیگه حرفی ندارم فقط اینکه بی نظررفتی راضی نیستم.
عاشق سیدعلی

تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
طبقه بندی موضوعی
پیوندهای روزانه

۶ مطلب در آبان ۱۳۹۳ ثبت شده است

سلام خوبید.من تایه مدتی دیگه نمی تونم بیام پای این وبلاگم.پای وب علومم هستم.اما شما نظریادتون نره چون می آیم ونظراتتون روتاییدمی کنم.متاسفانه حجم درسام زیاده نمی تونم پای دوتاش باشم.انشاءالله تقریبایک ماه دیگه دوباره می آیم.

                                                            


   

  • عاشق سیدعلی

سلام.این مطلب روبخونیدوحال کنیدچه مخی داریدکه ازش استفاده نمی کنید!!!!!!!!!!!!!!

1.مغز انسان بسیار بزرگ است
میانگین وزن مغز یک فرد بالغ 1300 تا 1400 گرم است. برخی از جراحان مغز و اعصاب بافت مغز زنده را مانند خمیر دندان و مواد نیمه جامد دیگر توصیف می‌کنند. در حدود 80 درصد از محتوی جمجمه انسان را مغز فرا گرفته است و مابقی آن از میزان یکسانی خون و مایع نخاعی انباشته شده است به بیانی دیگر حجم مواد انباشته شده در جمجمه انسان با گنجایش بطری دو لیتری آب معدنی برابری می‌کند.
2.اما در حال کوچک شدن است
انسان‌های ماقبل تاریخ از مغزهای بسیار بزرگ‌تری برخوردار بوده‌اند و مطالعات نشان می‌دهند مغز انسان از پنج هزار سال پیش تاکنون در حدود 150 سانتیمتر مکعب کوچک‌تر شده است که این میزان با 10 درصد از کل حجم مغز برابری می‌کند. تاکنون دلیل این کاهش حجم مغز مشخص نشده اما برخی بر این باورند این کاهش حجم با افزایش کارایی مغز همراه شده است. برخی دیگر بر این باورند که به دلیل عدم نیاز به فک‌های مقاوم برای جویدن مواد غذایی سخت، جمجمه انسان رو به کوچک‌تر شدن گذاشته است. با این همه تاکنون شاهدی بر این موضوع که کوچک شدن مغز از میزان هوشمندی انسان‌ها کاسته است یا نه به دست نیامده است

  • عاشق سیدعلی

سلام بر نامی که روشنای ملکوت است

سلام بر نامی که روشنای ملکوت است. سلام بر واژه ی سرخی که خون، به

شهادتش ایستاده است و خورشید را به گواهی صداقت خویش می خواند.

سلام بر نسیم نور پرور و عطش زای آن ظهر؛ ظهری که لبریز از صدای مرثیه سرایی

اقاقی ها شد.

سلام بر ماه و خورشیدی که نقطه ی عطفشان، خون است.

سلام بر بغضی که شکننده تر از شیشه، در دل ابر می شکند.

سلام بر یاقوت، که قطره قطره، از چشمان آسمان فرو می ریزد و فریاد می کند

غربت کاروان کربلا را.

سلام بر زمین، که ترانه ها می سراید؛ از سپیدی یاس و سرخی لاله؛

و کتاب هایی که می نویسد از غربت زینب، از مظلومیت آفتاب.

سلام بر بوسه ای که از لبان خشکیده ی آسمان،

بر گلوی سرخ رنگ خورشید، نشست و بشارت داد شهادت را.

و سلام بر کربلا!

و سلام بر مرغان آسمان نشین بهشت، که بر فراز خاک کربلا، مرثیه سرایی کردند!

سلام بر جماعتی از بنی اسد؛ سلام بر دستانشان،

که همدم خاک کربلا شد و سلام بر شهدای بهشتی کربلا
السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین

  • عاشق سیدعلی

سلام.امروزروزحضرت علی اصغر«ع»است.امیدوارم که همه رودعاکنید.مخصوصایه نی نی کوچولوکه دوشب پیش به دنیااومداماحالش خیلی خوب نیست.براش دعاکنیدچون بعدازسال هابرای پدرومادرش اومده.

                                                           

 

  • عاشق سیدعلی
سلام.امروزروزدوم ماه محرم است.امروزروزفرودامام درصحرای کربلاست.این مطلب درمورداین روزه.

  • عاشق سیدعلی

سلام این چندوقته بدجورهمون روترسوندند.اسیدپاشان بدجورامنیت شهرمون روزیرسوال بردند.ان شاءالله هرچه زودتردستگیرواعدام شوندوبرای کسانی که روی اعضای بدنشون اسیدپاشیدند آرزوی شفای عاجل داریم. حالا یک سری راه کار برای این که خدایی نکرده کسی رودیدیدکه اسی پاشیدندروی صورتش انجام بدید:

به گفته یک فوق تخصص جراحی ترمیمی هرچقدر مراقبت های اولیه در شرایط اسیدپاشی کامل تر و دقیق تر باشد و مراقبت بیشتری انجام شود، برای این بیماران طبیعتا موارد ناشی از سوختگی های عمیق کمتر خواهد بود.

جام جم سرا: 4 زن قربانی اسیدپاشی های این روزهای اصفهان شده اند. موتورسوارانی اسید به دست، دست به کار شده اند تا اسیدپاشی کابوس هر لحظه مردم این شهر شود. افرادی که با هدف نامعلوم قصد کرده اند تا روی خوش زنان به زندگی را بگیرند.

  • عاشق سیدعلی